SK Semily 2010 - 2011
Ostatní
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 28 Listopad 2011 11:21

Na podzim roku 2009 se uskutečnila nevolební valná hromada SK a fotbalový klub měl před sebou dva roky činnosti do řádné hromady volební. Stávající výbor postupně opustili pánové Salač a Rypl, které nahradili – svojí činností – Darek Bogdány, Josef Zamastil a Jiří Hradecký. První mužstvo přezimovalo na první příčce krajského přeboru s 25. body před Desnou a třetím Mšenem. Dále se zapracovaly posily z jara Hartman a Braun, které doplnili Matocha, Kobr nebo Veg. Přáním klubu je první místo udržet a postoupit do divize. V zimní přestávce fotbalový klub spouští nové oficiální stránky klubu  - www.sksemily.cz , které do dnešního dne shlédlo na 35 tisíc návštěvníků.

Jarní část  2009/2010:

Soupiska: Horáček Jan, Sedláček David , Obránci: Dohnal Bohumil, Feri René, Kobr Lukáš, Matocha Pavel, Kočí Martin, Štěpnička Jan, Braun David, Veg Tomáš, Veg Jakub, Brett Jan , Makula Kamil, Aubrecht Oldřich, Bohatý Petr, Havel Martin, Coufal Leoš, Vrchovský Jaroslav, Hartman Jiří, Stehlík Břetislav, Fišera Matěj

Po náročné zimní přípravě 2010 se mužstvo v krajském přeboru rozjelo výhrou 7:0 nad Vratislavicemi a stále se drželo ve vedení. Výhry 6:2 s Hrádkem nad Nisou nebo rezervou Turnova nebyly výjimkou. Kýžený postup do divize, již sedmý v historii klubu přišel po domácí výhře 3:0 nad Cvikovem, když branky stříleli Makula, Štěpnička a Vrchovský. Po mohutných oslavách přišla na řadu další práce.

Sezóna 2010/2011:

Soupiska: Koudelka, Kubsch, Bočok – Brezinský, Pavlidis, Kočí, Matocha, Brett, Peškar, Ševčík, Radačovský, Vrchovský, Hartman, Makula, Aubrecht, bratři Vegové, Buček, Bohatý a Močkovský

Letní přestávka byla hektická jak po hráčské tak finanční stránce. Klub vstoupil do divize C infarktovou výhrou nad Horními Měcholupy 3:2, když ještě 20. minut před koncem zápasu prohrával 0:2. Góly stříleli Makula, Hartman a Peškar. Poté přišla remíza s Novou Pakou 2:2, následuje prohra se slabým Jičínem venku 1:0 a následná bodová bída. Výkony semilští podávali mnohdy kvalitní, ale tvrdě platili nováčkovskou daň. Ke konci podzimu se bodově tým zvedl a uhrál remízy v Náchodě či Novém Bydžově, doma porazil Ústí nad Orlicí. V zimní přestávce přišel v týmu třesk, mužstvo opustili například Brezinský, Makula, Peškar, Bočok, místo nich přišli gólman Macháček, Brož, Havel nebo Novotný. Do jarní části divize C nenastoupil tým z Pardubic a tak měli Semily o jednoho soupeře méně. Mužstvu se však herně ani výsledkově nedařilo, často ho ještě podržel brankař Macháček a tak konečné 14-té místo znamenalo sestup a návrat do krajského přeboru.

Podzimní část sezóny 2011/2012:

Soupiska: Koudelka Petr, Rulc Štěpán, Jung Petr, Feri René, Veg Jakub, Zounek Tomáš, Čivný Marek, Dohnal Bohumil, Bohatý Petr, Kočí Martin, Močkovský Miloš, Hartman Jiří,
Fišar Pavel, Otmar Daniel, Kázmer Lukáš, Kobr Lukáš, Vrchovský Jaroslav, Buček Tomáš, Počta Lukáš, Matěj Daniel, Lipský Jan.

Po letní přestávce, ve které se mužstvo velmi omladilo a vsadilo se na semilské mládí začala podzimní část krajského přeboru. Po výhrách nad Hrádkem a Rapidem Liberec, remíze s nováčkem z Košťálova vedli po 3-kolech tabulku se sedmi body. Do konce podzimu se však mladý tým zadrhl, svůj bodový zisk pouze zdvojnásobil, a tak do jarní části přeboru půjde se 14-ti body z 11. místa s jednobodovým náskokem na sestupující příčku. Před volební valnou hromadou končící výbor SK Semily věří, že se přes zimu dá tým do hromady a na jaře propluje do klidných vod tabulky.

Lp – 11.11.11

Volební valná hromada SK Semily 2011

Se uskutečnila dne 16.11. 2011 od 18,00 hodin v restauraci SC Semily.

Usnesení VH fotbalového klubu SK Semily:

1/         VH schvaluje zprávu o činnosti fotbalového klubu SK Semily za období 2009-2011.

2/         VH schvaluje volbu nových členů VV fotbalového klubu SK Semily ve složení Miroslav Procházka,

Jan Brett, Ing. Josef Soukup, Ladislav Pražák, Josef Zamastil, Jiří Hradecký, Darek Bogdány,

Bohumil Dohnal a David Grebeníček.

3/         VH ukládá VV fotbalového klubu SK Semily:

a/ předložit účetní zprávu k 31.12. 2011

b/ uskutečnit VH do 30.11. 2013.

Lp - 18.11.11