Višňová - Semily 6:2 (2:1)
Středa, 02 Listopad 2016 20:02

Za deštivého počasí začali utkání lépe domácí a už ve 3. minutě po chybě Javůrka pelášil domácí hráč sám na Zamastila, ale ten ho vychytal. V 5. minutě se situace opakovala, Hradecký stihl ještě střelu zablokovat a odehrát do bezpečí, od té doby byli více na balonu hráči Semil a předvedli i pár opravdu pěkných kombinací a zakončení. Hosté šli v prvním poločase dokonce do vedení pěknou akcí na jeden dotek, kdy centr Seiferta zakončil Morávek. Domácí hrozili z rychlých brejků přes Javůrka, který neměl svůj den, a potvrdila to 38. minuta, kdy mu pláchl domácí Nosek a vyrovnal. O minutu později chybně vyběhl Zamastil, a domácí Mazánek pohodlně dal na 2:1.

Na začátku druhého poločasu přišly opět dvě hrubé chyby Semilských a domácí vedli po gólech Noska a Štrbáka už 4:1. Hosté ale bojovali a v 70. minutě Otmar snížil na 4:2. Poté měly Semily dvě až tři dobré příležitosti znovu vstřelit branku, zejména Grebeníček, který pěkně obešel Melku, položil si i brankáře a z úhlu zakončil. Míč, který už mířil do branky, bohužel na už dost blátivém trávníku změnil náhle směr a o centimetry minul bránu domácích. Ke konci utkání Dobrovodský ještě vstřelil dvě branky opět po hrubých chybách hostí, a pojistil tak domácí vítězství.

„Domácím gratuluji k vítězství, dali šest branek a zaslouženě vyhráli. Není nám nic platné, že nás domácí pochválí za předvedenou hru, když tu dostaneme šest branek. V týdnu nás trénovalo 7 až 9 pro nemoc ostatních, a to se projevilo v závěru utkání. Na poslední dvě kola musíme posbírat všechny síly a zkusit bodovat," dodal k utkání trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 38. a 47. Nosek, 39. Mazánek, 56. Štrbák, 80. a 84. Dobrovodský - 10. Morávek, 66. Otmar. Rozhodčí: Bahník - Havel, Hrbáček, ŽK: 0:1. Diváků: 87. Semily: Zamastil - Štyrand, Hradecký, Zonyga, Javůrek (56. T. Lukeš) - Seifert (62. Chlupáč), Hájek, Močkovský, Morávek (67. Maleček) - Grebeníček, Otmar.