Semily - Hrádek 0:3 (0:3)
Středa, 02 Listopad 2016 19:55

Domácí vstoupili od utkání, jak nejhůře mohli a už ve 14. minutě prohrávali 0:2. Nejprve při první chybě a ztrátě míče se hosté dostali v 5. minutě k centru zprava a zcela osamocený útočník Hnízdo otevřel skóre. Ve 14. minutě následovala malá domů, brankář Vrána už ve složité situaci našel místo spoluhráče protihráče Švejkovského, který pohodlně zvýšil. Třetí branku přidal Hrádek ve 38. minutě, Vrána vyběhl za vápno, stopeři se srazili a Švejkovský měl znovu snadnou pozici.

Ve druhé části hráli hosté jen to, co potřebovali. Pro domácí, kteří velmi obtížně dávají góly, by bylo zázrakem utkání otočit, bohužel toho moc nevymysleli ani pro to, aby skóre alespoň zkorigovali. První dobrou střelu vyslali na brankáře Roba až v samotném závěru, a ten si s ní bezpečně poradil.

„Soupeř nic světoborného nepředvedl, ale my bohužel ještě méně. Malé nasazení, slabý důraz. Ve 27. minutě jsme chtěli druhým útočníkem Lukešem hru trochu oživit, ale zlepšení to nepřineslo. Chybí nám zkušený útočník, navíc je zraněný Frolík, který je alespoň rychlý," řekl po zápase pro Naše Pojizeří trenér Semil David Grebeníček.

Branky: 5. Hnízdo, 14. a 38. Švejkovský. Rozhodčí: Zlatník - Paulus, Pavlů, ŽK: 1:0. Diváků: 100. Semily: Vrána - Motejlek (27. T. Lukeš), Hájek, Štyrand, Javůrek - Otmar, Hradecký, Močkovský, Zonyga, Pácalt (74. Maleček) - Seifert (63. M. Lukeš).