Semily - Skalice 0:0
Čtvrtek, 06 Říjen 2016 21:26

Domácí získali v soutěži proti šestému týmu v tabulce teprve druhý bod, ale blízko měli ke třem, nedokázali dát ovšem soupeři za 90 minut gól. Zodpovědný výkon v prvním poločase mohli domácí hráči potvrdit góly ze tří brejků, ale vždy chyběl kousek k dobrému zakončení, hosté měli velkou šanci těsně před poločasem.

Ve druhém poločase byli domácí ještě lepší, ale znovu vázla finální fáze u brankových příležitostí. Dobrým oživením byl střídající Frolík, kapitánovi Močkovskému chyběl krok, aby byl u předkopnutého míče dříve než gólman, po odrazu dobře přeloboval brankáře Zonyga, ale do branky se stačil vrátit skalický obránce a balon mu přistál přesně na prsou... V samotném závěru měli dvě dobré příležitosti i hosté, ale ani oni neuspěli, a diváci tak žádnou branku neviděli.

„Jsem s výkonem všech hráčů spokojený, takto ale musíme pokračovat dál. Příště jedeme do Bílého Kostela, a tam musíme hrát znovu zodpovědně," řekl po utkání trenér Semil David Grebeníček.

Rozhodčí: Horáček - Čurda, Mařatka, ŽK: 2:2. Diváků: 120. Semily: Vrána - Štyrand, Hájek, Hradecký, Motejlek - Morávek (77. Maleček), Zonyga, Grebeníček, Močkovský, Otmar - Lukeš (61. Frolík).