Hrádek - Semily 1:3 (1:1)
Čtvrtek, 16 Duben 2015 19:48

Pohárové utkání přece jen nemělo takový náboj. Domácí vedli brankou Skrbka ze 24. minuty. Za Semily srovnával na 1:1 těsně před přestávkou Rumler. Po střídáních se hra hostů ve druhém poločase zlepšila a díky gólům Hrma a Bíny si zajistili výhru.

„Až ve druhém poločase jsme předváděli to, co chceme hrát. Nechtěli jsem hlavně získat karetní tresty nebo zranění. Před zápasem s Chrastavou jsme moc nepředvedli, ale právě ten pro nás bude mnohem důležitější," řekl k utkání semilský trenér Miroslav Procházka.

Branky: 24. Skrbek - 44. Rumler, 55. Hrmo, 87. Bína. Rozhodčí: Jirsák, ŽK: 2:1. Diváků: 80. Semily: Koudelka - Hartman (70. Liška), Brett, Nesvadba, Kočí - Hájek, Bína, Hurt (46. Hrmo), Rumler, Hradecký (46. Vrchovský) - Ježek.