Semily - Višňová 3:0 (0:0)
Pondělí, 13 Duben 2015 20:21

Vstup do zápasu měli domácí solidní, vytvářeli si i tlak, ale žádnou šanci neproměnili. Pak tempo zápasu hodně opadlo a domácí nedokázali projít obrannou hráz hostů, kteří bránili v osmi lidech.

Do druhé části udělali semilští trenéři změny, Lišku vystřídal Rumler, hra se oživila, lépe začal v útoku pracovat Ježek a najednou přicházelo více šancí. Rumler trefil břevno, poté balon po Hrmově hlavičce vykopával obránce Višňové z brankové čáry.

V 55. minutě se zrodila první branka, kterou vstřelil Hrmo a vzápětí v 63. minutě uklidnil domácí příznivce druhým gólem Ježek. Hosté se dostali pouze ke dvěma standardním situacím, ale jejich střely mířily vysoko nad Koudelkovu branku. V závěru vylepšil domácí skóre ještě třetí brankou obránce Kočí.

„První půle z naší strany nebyla dobrá, ale v poločase jsme si řekli, že musíme zlepšit pohyb a zpřesnit kombinace, pomohlo tomu i střídání Rumlera za Lišku. Hra se oživila a začali jsme dávat i branky. Hosté si téměř nevytvořili žádnou šanci, takže je vítězství určitě zasloužené," komentoval utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Branky: 55. Hrmo, 63. Ježek, 89. Kočí. Rozhodčí: Vrtal - Horáček, Marek, ŽK: 3:2. Diváků: 110. Semily: Koudelka - Hrmo, Brett, Nesvadba, Kočí - Vlach, Bína, Hurt (80. Vrchovský), Liška (46. Rumler), Hradecký (65. Hájek) - Ježek.