Přípravné utkání –středa 18.2.2015, 18:00h

Sestava SK Semily: Koudelka - Hrmo, Vlach, Nesvadba, Hartman - Brett, Bína, Hurt, Rumler, Hradecký - Hrstka
střídání- Seifert, Frolík
Branky: Janda,Cigánek - Bína
Ve středu hrálo mužstvo mužů SK Semily další přípravné utkání s lídrem divize C, Dobrovicí na stadionu v Ml. Boleslavi. Ve velice kvalitním utkání jsme vedli od 10 minuty, když po zdařilé kombinaci zakončoval Bína.0:1 V minutě 20 již bylo vyrovnáno a to po chybě z levé strany, kde se nejlépe orientoval Rudolf, který posadil míč na hlavu Jandy 1:1 a takto skončil i první poločas. Druhá půle přinesla otevřený běhavý fotbal. Když běžela 85 minuta, mysleli jsme, že to skončí remízou, ale zkušení domácí našli v naší obraně skulinu a Cigánek přes celou bránu dal na 2:1
.
Kvalitní soupeř, který má ve svých řadách opravdové ,,persony’’ nás od 70 minuty zmačkl a bylo otázkou času, kdy to tam spadne. My, kdybychom na začátku druhé půle daly místo tyčky gól, tak utkání bylo určitě zajímavější, ale Dobrovice vyhrála zaslouženě a pro nás prohra s takovouto značkou není žádná ostuda.
Aktualizováno Sobota, 21 Únor 2015 21:42