Mnichovohradišťský SK - SK Semily 2:3 (0:1)

Přípravné utkání –sobota 7.2.2015, 14:00h - stadion Doubí. - umělá tráva

Sestava SK Semily: Koudelka- Hrmo, Seifert, Nesvadba, Kočí- Hurt, Bína, Brett, Grebeníček- Ježek, Vrchovský
střídaní : Vlach
Branky: Radačovský 2x - D.Hurt 2x Ježek 1x
Další z přípravných zápasů, ke kterému jsme odjeli do Libereckého Doubí, nás prověřili hráči z Mnichova Hradiště, které trénuje známý kouč Jan Broschinský.
Trochu nás v týdnu zasáhla chřipka, tak k tomuto hernímu testu neodcestovali hráči Rumler, Hájek, Hradecký, Hrstka, Frolík a Špidlen.
Prvních 20 minut nás Hradišťané dost dobře napadali, nám vázla především kombinace a tak jsme byli zatlačeni. Koudelka ale nemusel řešit žádnou
složitou situaci. Před poločasem dobře dotíral na stopery Hurt a vybojoval balon a sám postupoval na domácího branaře, kterému nedal šanci a vedli jsme 0:1
Začátek druhého poločasu nám opět nevyšel, protože hned po rozehrávce a rychlé kombinaci vyrovnal Radačovský na 1:1. Postupem času jsme se více začali pohybovat a hlavně se zpřesnila rozehzávka. V 65 min přesprintoval Hurt domácího stopera a vstřelil gól na 1:2. V minutě 75 při našem rohu, jsme neustáli souboj a rychlý kontr potrestal křižnou střelou opět Radačovský, který srovnal na 2:2. Pět minut před koncem dostal balon do volného prostoru Brett a centrem našel nabíhajícího Ježka, který dal na 2:3 a tím definitivně rozhodl o našem vítězství.
Nebyl to až zas tak jednoduchý soupeř. První půle nebyla bůhvíjaká, ale je to jen příprava. Škoda jen, že jsme nemohli odcestovat ve větším počtu hráčů.
Náš další program je následující: vikend 14-15 máme volno
ve středu 18.2. od 18 hodin lídr Divize C FK DOBROVICE (v Mladé Bol.)
sobota 21.2. od 14 hodin FK DOUBÍ (Liberec-Doubí)
Aktualizováno Neděle, 08 Únor 2015 20:52