Hrádek - Semily 2:3 (1:1)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 29 Září 2014 07:50

Oproti předchozím zápasům vyměnili semilští trenéři trochu obranu, když napravo se posunul Hrmo a na stoperu hrál Hájek.

Zpočátku to bylo pozitivně znát, hosté měli větší tlak na míč a k ničemu domácí nepustili. Útočník Ježek měl snad čtyři tutovky, ale bohužel ani jednu neproměnil. Odpovědnost vzal na sebe až Hartman, který uvolnil Bínu a ten otevřel skóre zápasu. Ve 35. minutě ovšem fauloval Nesvadba v pokutovém území a domácí z penalty Hořákem vyrovnali.

Druhý poločas zahájil Brett přesným centrem na Ježka, který se konečně hlavou trefil - 1:2. Domácí ovšem po rohu znovu rychle vyrovnali, když zcela neobsazený Blažek si mohl vychutnat Koudelku. O vítězi rozhodla 70. minuta. Faulován byl Hartman, Nesvadba z trestňáku trefil břevno a odražený míč dotlačil do hrádecké branky Hrmo. Závěr pak už hosté uhlídali, přestože domácí měli několik standardních situací, které zahrával zkušený exliberecký Tomáš Janů.

„Na začátku jsme měli jasnou převahu, bohužel poločas skončil místo 4:1 pro nás vyrovnaně. V závěru jsme soupeře uskákali a příště chceme znovu bodovat," dodal k zápasu asistent trenér SK Semily Jan Brett.

Branky: 35. Hořák z penalty, 50. Blažek - 25. Bína, 47. Ježek, 70. Hrmo. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 4:6. Diváků:150. Semily: Koudelka - Hrmo, Hájek, nesvadba, Kočí - Brett, Bína, Rumler (85. Kysela), Hurt (70. Vrchovský) - Ježek, Hartman (90. Špidlen).