Pěnčín-Turnov B – Semily 2:2 (2:0)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 07 Září 2014 20:03

Malé derby tentokrát mělo jasné favorita. Posílený tým hostů si měl dojít pro tři body, ale právě toto očekávání, jakoby hráčům Semil svazovalo nohy.

V úvodní dvacetiminutovce hrála aktivněji turnovská rezerva, která své úsilí doložila dvě brankami Šulce. Až potom jakoby v uších hostujících fotbalistů zazvonil budíček a vytvořili předpokládaný tlak. Ze čtyř velkých brankových příležitostí na konci půle neudeřilo ale ani jednou. Blýskl se především domácí gólman Semenský.

Po změně stran už bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Kolora diktovala tempo utkání a hnala se za vyrovnáním. Nejprve z pokutového kopu snížil Hrmo, v 59. minutě pak zamířil z trestného kopu přesně Nesvadba. Stoperská dvojice Semil tak zařídila, že se začínalo „od začátku“. V závěrečné půlhodině byli domácí pod velkým tlakem, Semily si však výraznější šance vytvořily. A protože Šulc na druhé straně hřiště na všechno sám nestačil, zisk se dělil.

„S bodem jsem velmi spokojen, musíme za něj být rádi. Většinu času jsme se bránili, podle představ proběhla jen první dvacetiminutovka. Semily zápas diktovaly, ale po vyrovnání si už velkou šanci nevypracovaly. Za stavu 2:0 měl velkou šanci Moravec, kdyby proměnil, asi by bylo hotovo, to mě trochu mrzí. Ale objektivně musím říct, že jsme ve hře moc nebyli,“ zhodnotil utkání trenér turnovské rezervy Josef Petřík.

„Se vší úctou k soupeři musím říct, že jsme ztratili dva body. Byli jsme lepší, diktovali jsme zápas. Doplatili jsme však na malátný začátek, hráči si mysleli, že se poslední tým tabulky snad porazí sám. V závěru už jsme si ani žádnou nevypracovali. Musíme se na podobný styl hry připravit důkladně, je pravděpodobné, že proti nám bude většina týmů hrát takto z defenzivy,“ řekl trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Fakta

Branky: 17. a 19. Šulc – 47. Hrmo z pen., 59. Nesvadba. Rozhodčí: Nádeník. ŽK: 4:3. Diváků: 150.

Pěnčín-Turnov B: Semenský – Petřivý (70. Primásek), Šimek, Matoušek, Tvrdý – Kratochvíl, Kunst – Moravec (70. Veber), Korček, Fingerhut – Šulc (90. Poláček).
SK Semily: Koudelka – Hradecký (59. Kysela), Hrmo, Nesvadba, Hartman – Brett, Bína – Hájek, Rumler, Hurt – Ježek.

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net