SK Semily – O.s. FK Sedmihorky 4:0 (3:0)
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 19 Srpen 2014 12:17

2. kolo krajského přeboru libereckého kraje (1. hrané) hráno 16.8. 2014 na fotbalovém stadionu v Semilech - Podmoklicích

Domácí do utkání vlétli velmi aktivně a prvních 15 minut hosty přehrávali a vytvořili si například i sérii šesti rohových kopů. První gól ale padl trochu se štěstím, když Hrmo trefil při střele Ježka, od nějž se míč odrazil do branky. Druhá branka padla z rohu po centru Hrma, ze kterého přesně cílil nový domácí kapitán Jaroslav Nesvadba, a bylo to 2:0. Poté se mohli hosté vrátit do hry při sporné situaci ve vápně ve 40. minutě, při které se dožadovali penalty, ale pouze Martin Špína obdržel žlutou kartu za protesty. O dvě minuty později domácí potvrdili vedení třetím gólem, když Brett nasměroval míč přesně na hlavu Ježka.

Druhá půle už byla mnohem vyrovnanější, ale do vážnějších šancí domácí hosty nepustili. Více vzruchu před brankami přinesli až střídající hráči. Definitivní podobu skóre na 4:0 dala hlavička Kysely po centru Bretta.

„Na začátku jsme soupeře jasně přehrávali a vsítili i góly. Ve druhé půli už jsme náš tlak tolik nevystupňovali a výsledek jsme proto pečetili čtvrtou brankou až v samém závěru," řekl po utkání trenér Semil Miroslav Procházka.

SK Semily:

Koudelka - Hartman, Hrmo, Nesvadba, Kočí - Brett, Bína - Hájek (68. Kysela), Rumler (84. Seifert), V. Hurt (78. Hradecký) – Ježek

Fakta:

16. a 42. Ježek, 27. Nesvadba, 87. Kysela. Rozhodčí: Linhart - Neugebauer, Mrkáček, ŽK: 2:3. Diváků: 300

V příštím kole zajíždí SK Semily na půdu FK ŽBS Železný Brod. Hraje se v sobotu 23.8. 2014 od 17,00 hodin.