SK Semily – SK Mírová p. K. 2:0 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 09 Červen 2014 18:26

14. kolo krajského přeboru libereckého kraje – 25. hrané hráno 7.6. 2014 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích.

Kolora se s beznadějně poslední Mírovou protrápila k povinnému vítězství. V parném odpoledni, a po gólu v každém poločase, si připsala povinné tři body.

První gólovku měli na vědomí hosté ze Sekyrkových Louček, střela Hejduka, však mířila mimo. Poté Kysela hlavou mířil jen do tyče. V 31. minutě vykopl za překonaným Jírou z prázdné Zelnický. Gólově udeřilo chvilku před poločasem, když Matěj Hradecký parádně vybídl Ježka, který podél Jíry a o tyč zavěsil – 1:0.

Ve druhé půli domácí neustále dobývali branku Mírové, v zakončením jim však scházel potřebný kousek klidu. Šance Bretta, Kysely či Hradeckého přišli vniveč. V 80. minutě střídající Seifert hlavou o břevno zvýšil na 2:0 a uklidnil tak semilské publikum.

„Trošku trápení, ale povinné tři body jsou doma. Škoda neproměněných gólovém, byl by větší klid“, uvedl po zápase fanoušek SK Láďa Dolenský.

SK Semily:

Kumprecht – Hradecký (61. Seifert), Šulc. Kočí, Bohatý – Vrchovský, Zonyga, Brett, Hartman – Kysela (75. Sládek), Ježek

Fakta:

Branky: 37. Ježek, 80. Seifert

Rozhodčí: Ginzel – Hnětynka, Urbánek, DS: Hasan, Diváků: 142

V příštím kole SK Semily hrají na UMT v Desné s místním TJ. Výkop utkání je sobota .14.6. 2014 od 17,00 hodin.