FK Jiskra Mšeno/Jablonec n.N. - SK Semily 2:2 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 03 Červen 2014 11:43

26. kolo krajského přeboru libereckého kraje – 24. hrané hráno 31.5. 2014 ve fotbalovém areálu Břízky – Mšeno nad Nisou.

Za Semily do druhé půle nastoupil po několika týdnech rekonvalescence po zranění Juraj Hrmo a koleno vydrželo. Chyběl naopak v minulém zápase zraněný Havlín.

Domácí se ujali vedení ve 28. minutě Heinrichem po standardní situaci. Hned na začátku druhého poločasu vyrovnal na 1:1 Ježek po individuální akci. O pět minut později už ale domácí znovu vedli díky dalšímu nepokrytí hráče od semilské obrany při standardce. Střelcem byl opět Heinrich. Naštěstí má Ježek střeleckou fazonu a po samostatné akci v 81. minutě svým druhým gólem vyrovnal na konečných 2:2.

„Chtěli jsme na Mšeně odčinit domácí ztrátu bodů a zůstat před Višňovou, což se nám nepovedlo. Znovu jsem měli nedůsledně pokryté standardky a navíc začali hráči bojovat a hrát lépe nepochopitelně až od 65. minuty. Do konce jsou ještě dvě kola, ale ztratili jsme v posledních zápasech čtyři body. Přesto chceme bojovat až do konce o postup, i když to už nemáme přímo ve své moci," komentoval utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka. Zdroj: www.nasepojizeri.cz

SK Semily:

Kumprecht - Kočí, Šulc, Brett, Bohatý - Kysela (46. Hradecký), Zonyga, Hájek (46. Hrmo), Hurt - Vrchovský (75. Seifert), Ježek.

Branky: 28. a 51. Heinrich - 46. a 81. Ježek. Rozhodčí: Milner - Kovářová, Hrbáček, ŽK: 3:3. Diváků: 52.

V příštím kole SK Semily hostí beznadějně poslední tým KP – FK Mírovou p. K.. Hraje se v sobotu v Podmoklicích 7.6. 2014 od 17,00 hodin.