Skalice u Č. Lípy - SK Semily 1:6 (1:4)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 05 Květen 2014 19:14

22. kolo krajského přeboru libereckého kraje – 20. hrané hráno 3.5. 2014 na fotbalovém stadionu ve Skalici u Č. Lípy.

Po střelecky marném domácím utkání proti Hrádku přeskupili semilští trenéři řady na jednoho útočníka (Ježka) s podporou tří ofenzívních záložníků. Taktika jim vyšla dokonale - forvard hostující v Semilech z Turnova nastřílel hned pět gólů a na šestý ještě přihrál!

Kromě výše řečeného ovšem hostům výrazně pomohl i bleskový vstup do utkání - už ve 20. vteřině Ježek centrem našel zkušeného Zonygu, který přehodil vyběhnutého domácího brankáře. Rychlé vedení umožnilo hrát semilským fotbalistům v pohodě. Vysokým presingem navíc nutili domácí k chybám, čímž přicházely další šance.

Martin Ježek měl svůj den a už do poločasu nastřílel bezradné Skalici hattrick. To ale nebylo vše, po přestávce přidal další dva góly, takže jeho účet v jediném utkání je pět branek! Trefil se po pěkných kombinacích se spoluhráči i po dvou individuálních akcích po rychlých brejcích.

„Do čeho dnes kopnul Ježek, to skončilo v brance, ale pochvalu si zaslouží celý tým. Vyzdvihl bych ještě Zonygu a Hartmana, který větral jako moderní obránce domácí obranu a chystal pěkné centry. Zaskočili jsme domácí rychlou brankou a stálo při nás i štěstí, doufám, že si to přeneseme do dalších zápasů," dodal k utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka. Zdroj: www.nasepojizeri.cz

SK Semily:

Kumprecht - Hartman, Brett (65. Horák), Kočí, Bohatý - Šulc, Hájek - Havlín (74. Bogdány), Zonyga, Hurt - Ježek.

Fakta:

Branky SM: 1. Zonyga, 17., 29., 38., 57., 66. Ježek. Rozhodčí: Blaschke - Paulus, Kovářová, ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (Martínek). Diváků: 50

V příštím kole SK Semily zajíždějí na půdu Arsenalu Česká Lípa. Hraje se v sobotu 10.5. 2014 od 17,00 hodin.

(lp - 5.5.2014)

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net