SK Semily – FK Dobrovice 3:0 (1:0)
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 07 Duben 2013 17:54

20. kolo divize C hráno 6.4. 2013 na městském fotbalovém stadionu v Semilech-Podmoklicích

Jako den a noc byly rozdílné poslední dva zápasy Semil. Po bídné středeční dohrávce s Náchodem proti silné Dobrovici přepnuli na vyšší level a zkušeného soupeře přehráli týmovou hrou. Soupeř navíc v týdnu posílil o exligového stopera Petra Lukáše z Teplic, trenérské žezlo převzal zkušený trenér Karel Stanner, semilským naopak pro zranění a nemoc chyběli Papoušek s Hartmanem.

Úvod patřil hostům. V 7. minutě vyzkoušel Zbončák Koudelku, který vyrazil na roh. Po něm hlavičkoval Gába, Koudelka opět kryl. Ve 21. minutě z hranice velkého vápna vypálil Vlach, jeho projektil mířil přesně pod břevno Bartošovy brány – 1:0. Za deset minut vypracoval příležitost pro Ševčíka Buček, Dobrovický brankař byl tentokrát na místě. Po chvíli se míč po ose Brett, Kočí, Buček dostal k Ševčíkovi, jeho pokus Bartoš opět kryl. Když se poté neujal ani pokus Bohatého, skončil první poločas jednobrankovým vedením domácích.

Zkraje druhé půle se hosté dostávali do šancí, zvrat se jim ale nepovedl. Naopak, brankovou příležitost pro Černého vymyslel parádně Buček, a ten v 58. minutě zvýšil – 2:0. Třetí a rozhodující gól přinesla 69. minuta, Buček si v úniku narazil o obránce hostí a poté vymetl šibenici Bartošovy brány – 3:0.