SK Semily – FK Náchod, s.r.o. 0:4 (0:2)
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 06 Duben 2013 09:15

16. kolo divize C - DOHRÁVKA hráno 3.4. 2013 na fotbalovém stadionu v Semilech - Podmoklicích
Nepovedenou jarní premiéru mají za sebou semilští fotbalisté. Po bezduchém výkonu odevzdali tři body průměrnému diviznímu mužstvu z Náchoda.

V úvodu nebezpečně hlavičkoval po rohu náchodský Srkal, domácí obrana šanci odvrátila. V 9. minutě mířil mimo tři tyče Ševčík. V 18. minutě vybídl Buček Černého, kterému pokus náchodští zblokovali. Poté se nebezpečně zastřeloval Srkal. Jednoduchá kombinace s přečíslením vedla v 26. minutě k vedení hostů, když pohodlně skóroval Kuťák. Uvedený si podobnou akci zopakoval o čtyři minuty později a zvýšil na 0:2 pro hosty. Do konce první půle se za Semily ukázal Papoušek skákavou střelou, kterou kryl Baláž.

Úvod druhé půle byl ve znamení snahy domácích o zvrat, leč právě hosté zvýšili své skóre. Po nastřelení boční sítě semilským Bučkem, varující tyči náchodského Malého trefil po rohu Faltus – 0:3. V 69. minutě po ofuku vykopával za překonaného Koudelku z prázdné semilské brány stoper Vlach. Definitivu přinesla 76. minuta a další gól Faltuse – 0:4.

SK Semily:
Koudelka – Hartman (46. Kočí), Hrmo, Vlach, Bohatý – Vrchovský (46. Veg), Papoušek, Brett, Ševčík – Buček (82. Hájek), Černý
Fakta:
Branky: 26., 30. Kuťák, 57., 76. Faltus. Rozhodčí: Hocek – Vnuk, Svoboda, DS: Bobek,
ŽK: 0, Diváci: 110.

Nyní budou následovat další tři domácí utkání SK Semily a nezbývá než doufat, že budou bodově i herně úspěšnější:
FK Dobrovice - sobota 6.4. 2013 od 16-30 hodin, 20. kolo
Jiskra Ústí nad Orlicí – sobota 13.4. od 16-30 hodin, 21. kolo
TJ Svitavy – středa 17.4. od 17-00 hodin, 18. kolo, DOHRÁVKA