Doubí – SK Semily 1:6 (1:4)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 26 Únor 2013 16:28

Semilští fotbalisté rozstříleli na těžkém terénu Doubí u Liberce

Za nevlídného počasí hráli fotbalisté SK Semily přípravný zápas na umělé trávě v Doubí. Kromě Petra Papouška byl v sestavě i navrátilec Jan Brett, který se vrací z hostování v FKP Turnov. Jejich zkušenost byla znát, takže semilští nastříleli celkem šest branek.

Hostům v sobotu chyběli Koudelka, Hájek a Kočí, přesto soupeře hrajícího krajský přebor jasně převyšovali a konečně si v přípravě připsali přesvědčivou výhru, teprve druhou ze sedmi utkání. „Nedělám z výsledku žádné velké závěry, stejně jako z předchozích proher. Každopádně je vidět, že v divizi potřebujeme zkušenost a kvalitní osou týmu by určitě měla být jména jako Koudelka, Hrmo, Vlach, Brett a Papoušek," řekl k zápasu trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Po zápase trenér Procházka potvrdil, že by měl přijít z dorostu Slovanu Liberec Šulc, který je zatím zraněný, ale od úterý by měl začít s týmem trénovat. Dál se jedná o příchodu Černého, rovněž z libereckého dorostu. Na hostování, zřejmě do Košťálova, by naopak měli odejít mladí hráči Otmar, Prousek a Močkovský. Ještě ale nejsou vyloučeny další změny v kádru. 

Příštím přípravným zápasem Semil bude duel s Bozkovem v sobotu 2. března. Kvůli sněhovým podmínkám na stadionu v Semilech se bude hrát téměř určitě od 16 hodin v Doubí.

SK Semily: Kumprecht - Jung, Hrmo, Vlach, Bohatý - Brett, Papoušek - Veg, Ševčík, Hartman - Buček. Střídali Kázmer, Vrchovský.
Branky Semil: Hartman 2, Hrmo, Vlach, Veg, Buček.

Převzato: www.nasepojizeri.cz

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net