SK Semily – Sparta Kutná Hora, a.s. 2:1 (0:1)
Muži
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 18 Listopad 2012 19:24

V podzimní derniéře byli semilští opět na vítězné vlně. Po smolně prohrané první půli přidali v té druhé a zaslouženě slavili tři body.

V 15. minutě unikal kutnohorský Frejlach, skvěle vyběhnutý Koudelka mu příležitost zmařil. Ve 29. minutě po pěkné kombinaci domácích zakončil střelou do brankaře hostí Kočí. První gólovou Semil promarnil Ježek, když v 29. minutě osamocen z úhlu střílel těsně nad. Pravidlo nedáš – dostaneš se potvrdilo o pár chvil později. Ve snaze odehrát balón do bezpečí Kočí hlavou namazal Melechovskému, který uklidil přesně k tyči – 0:1. První poločas ukončila nebezpečná střela Bohatého, která o decimetry minula spojnici Šimonovy brány.

Druhou půli napočal standardní situací Hrmo, střílený centr na poslední chvíli unikl Vrchovskému. V 57. minutě vybídl Hájek Kočího, jeho střela byla zblokována. Další standartka Hrma poté mířila nad. Gólově udeřilo pro domácí v 73. minutě. Po rohu Hrma vypadl jinak bezchybnému gólmanovi hostí Šimonovi míč přímo k Ferimu, a ten ho uklidil přesně – 1:1. Za dvě minuty Hrmův přímý kop zkrotil Šimon. Poté se po Vegově autu dostal míč k Ježkovi, kterého ve vápně nedovoleně stáhl obránce Kutné Hory. Následný pokutový kop bezpečně proměnil Hrmo – 2:1. V 82. minutě unikal po křídle Ježek, jeho zpětná nahrávka byla obranou kutnohorských odvrácena. Za další čtyři minuty pálil mimo Buček. V 88. minutě po přečíslení unikal osamocený Ježek na Šimona, svoji šanci však zbrkle zahodil. Na důležité výhře pro Semily se už nic nezměnilo, a tak podzimní část Divize C končí na 14-tém místě se ziskem 16. ti bodů.

SK Semily:

Koudelka – Vrchovský (70. Veg) , Feri, Hrmo, Bohatý – Ježek, Vlach, Hájek, Kočí – Ševčík (90. Močkovský) – Buček (89. Kázmer)

Fakta:

Branky: 73. Feri, 76. Hrmo z pen. - 30 - Melechovský

Rozhodčí: Tryzna – Vít, Poživil, DS: Říha, ŽK: 0:2. Diváků: 200

Výkonný výbor SK Semily by chtěl touto cestou poděkovat svým partnerům a fanouškům bez kterých by sportovní činnost SK byla jen těžko možná. Zejména pak společnosti Charvát AXL, a.s., Železářství Klazar, Městu Semily a v neposlední řadě fandům z fans clubu Kravín. Výkonný výbor SK Semily se těší na pokračování této podpory i v jarní části Divize C.

(lp - 18.11.2012)

 

©2020 www.sksemily.cz
created by | www.sindyk.net