SK Semily – FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N. 1:4 (0:3)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 05 Listopad 2012 19:37

Krajské divizní derby se hráčům Semil nepovedlo. Sobotní zápas se rozhodoval už v prvním poločase, který hosté vyhráli 0:3 a situaci už nezměnilo ani mírné domácí zlepšení ve druhé části.

Opět se projevila semilská slabina, bránění při standardních situacích. Hosté toho dvakrát využili ve 14. a 19. minutě, když se trefil Štěpánek. Skóre za první půlhodinu završil třetí brankou v 31. minutě Krejčík po rychlém úniku a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Rezignovaní domácí mohli do konce poločasu inkasovat ještě třikrát, ale jejich slabé naděje ještě držel nad vodou brankář Koudelka.

Ve druhém poločase se rozhodně nekonal zázračný obrat z anglické ligy, protože hosté měli několik dalších šancí a jednu z nich využil ke vstřelení čtvrté branky po nahrávkách až do prázdné brány střídající Pfeifer.

Za tohoto stavu už hosté tolik nedbali na obranu a semilský Ševčík několikrát pronikl ze strany, ale na jeho střely z úhlu byl vždy připravený brankář Mšena Kobachidze. Alespoň čestný semilský úspěch vstřelil po dorážce v 78. minutě Buček. Další šance na snížení Ježka ani Bučka se už ale neujaly.

SK Semily:

Koudelka - Kočí, Vlach, Hrmo, Bohatý (79. Špidlen) - Veg (78. Hartman), Ševčík, Kanaval, Vrchovský - Ježek, Buček

Fakta:

Branky: 78. Buček - 14. a 19. Štěpánek, 31. Krejčík, 58. Pfeifer.

Rozhodčí: Berka - Moudrý, Šafránková, ŽK: 3:2. Diváků: 120

V příštím kole SK Semily zajíždí na půdu RMSK Cidlina Nový Bydžov. Hraje se v neděli 11.11. 2012 od 14-00 hodin.