SK Semily – 1. FK Nová Paka 3:1 (2:1)
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 22 Říjen 2012 07:06

Zasloužené tři body pro domácí.

Domácí podali zatím nejlepší podzimní výkon, byly k vidění velmi pohledné a účinné akce. Hosté se prezentovali nepříliš výraznou hrou.

V deváté minutě se zastřeloval nad Hájek, za čtyři minuty ho napodobil Ježek, tentokrát střelou vedle. V dalších minutách pokusy Bučka a Hrma mířily také mimo branku novopackého Kanavala, bratrance semilského středopolaře. Z ničeho nic se hosté ujali vedení, když zahraniční akvizice Paky Allison zadními partiemi uklidil míč do branky Semil – 0:1. Za minutu hosté promarnili gólovou příležitost, z prázdné brány za překonaným Koudelkou zachraňoval Vlach. Nedovolený zákrok na Ježka z 26. minuty potrestal úspěšným pokutovým kopem Hrmo – 1:1. Ve 33. minutě ukázkovým lobem překonal bratranec bratrance Kanaval – 2:1.

Vstup do druhého poločasu měli lepší opět semilští. Mistr standardních situací Hrmo z přímého kopu mířil přesně – 3:1. V 71. minutě předvedl parádní zákrok Koudelka, spolehlivá opora týmu. Na konci zápasu ještě nastřelil boční síť novopackých Ježek.

V příštím kole SK Semily zajíždí k derby na půdu Turnova s FK Pěnčín/Turnov.